Ons team

Bestuursleden cultuurraad Sint-Martens-Latem

(met dank aan onze fotografen Didier Verriest en Karine De Wasch)

Contactpersonen

Voorzitter

Martine Vanhoucke

Elslo 11
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 281 22 64
Gsm: 0473 61 30 78
vanhoucke.martine@gmail.com
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Ondervoorzitter

Kris Dellaert

George Minnelaan 9
9830 Sint-Martens-Latem
Gsm: 0479 53 46 26
kris.dellaert1@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Secretaris

Ward Claeyssens

ward.claeyssens@vmbuildingsolutions.com
Vertegenwoordiger Koninklijke Harmonie Willen is kunnen
Plaatsvervanger Latemse Kunstkring

Penningmeester

 

Roger Lahaut
rogerlahaut@scarlet.be
Vertegenwoordiger Davidsfonds

Overige Bestuursleden

(in alfabetische volgorde)

Gert Buelens

gertbuelens@gmail.com
Deskundige
Vervanger secretaris

Christian De Clercq
christian.de.clercq1@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur
Verantwoordelijke evenementen

Karine De Wasch

karine.de.wasch@skynet.be
Vertegenwoordiger Fotoclub

Lola di Vito


loladivito@icloud.com
Deskundige
Experte EuroArt

Brigitte Pattyn


pattynbrigitte@telenet.be
Deskundige

Sabine Pauwaert


sabine.pauwaert@telenet.be

Verantwoordelijke Web-Site
Brugfunctie Onderwijs
Vertegenwoordiger LuKiArt vzw
Coördinator LuKiArt vzw

 

Ann Schollaert


ann.katia.schollaert@skynet.be
Vertegenwoordiger Erfgoed Deurle
Lid van het Dagelijks Bestuur
Plaatsvervanger in GECORO

Eddy Vaernewyck


eddy.vaernewijck@skynet.be
Deskundige


Bart Vandesompele

bart.vandesompele@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur
Voorzitter Latem Kermis

Didier Verriest


info@argus-photo.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Vertegenwoordiging gemeente zonder stemrecht

Sophie Desmet

Cultuurfunctionaris (administratie)
Vennelaan 23
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 7836
sophie.desmet@sint-martens-latem.be

Barbara Lannoy

College Burgemeester en Schepenen
Schepen voor Cultuur
barbara.lannoy@sint-martens-latem.be