Ons team

Bestuursleden cultuurraad Sint-Martens-Latem

(met dank aan onze fotografen Didier Verriest en Karine De Wasch)

Contactpersonen

Voorzitter

Martine Vanhoucke

Elslo 11
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 281 22 64
Gsm: 0473 61 30 78
vanhoucke.martine@gmail.com
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Ondervoorzitter

Didier Verriest


dv@didierverriest.com
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Secretaris

Gert Buelens

gertbuelens@gmail.com
Deskundige

Penningmeester

Kris Dellaert

kris.dellaert1@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur
Plaatsvervanger Davidsfonds

Overige Bestuursleden

(in alfabetische volgorde)

Inge Cnudde

cnuddeinge@gmail.com
Deskundige

Christian De Clercq
christian.de.clercq1@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur
Verantwoordelijke evenementen

Ides De Vos

ides.de.vos@telenet.be
Deskundige

Karine De Wasch

karine.de.wasch@skynet.be
deskundige

Lola di Vito


loladivito@icloud.com
Deskundige
Experte EuroArt

Roger Lahaut

rogerlahaut@scarlet.be
Vertegenwoordiger Davidsfonds

Brigitte Pattyn


pattynbrigitte@telenet.be
Deskundige

Sabine Pauwaert


sabine.pauwaert@telenet.be

Verantwoordelijke Web-Site
Brugfunctie Onderwijs
Vertegenwoordiger LuKiArt vzw
Coördinator LuKiArt vzw

Karlijn Sileghem

karlijn.sileghem@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur

Eddy Vaernewyck


eddy.vaernewijck@skynet.be
Deskundige


Bart Vandesompele

bart.vandesompele@telenet.be
Deskundige
Lid van het Dagelijks Bestuur
Voorzitter Latem Kermis

Vertegenwoordiging gemeente zonder stemrecht

Sophie Desmet



Cultuurfunctionaris (administratie)
Vennelaan 23
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 7836
sophie.desmet@sint-martens-latem.be

Agnes Lannoo


College Burgemeester en Schepenen
Burgemeester en bevoegd voor museaal beleid
agnes.lannoo@sint-martens-latem.be

Pieter Vanderheyden

College Burgemeester en Schepenen
Schepen voor culturele verenigingen
pieter.vanderheyden@sint-martens-latem.be