Wie zijn we?

Bestuursleden cultuurraad Sint-Martens-Latem

(met dank aan fotograaf Karine De Wasch)

Versie: Februari 2019

Voorzitter

Martine Vanhoucke
Telefoon: 09 281 22 64
Gsm: 0473 61 30 78
vanhoucke.martine@gmail.com
lid van het Dagelijks Bestuur

Ondervoorzitter

Kris Dellaert
Telefoon: 09 282 24 81
Gsm: 0479 53 46 26
kris.dellaert1@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Secretaris (ad interim)

Vera Lambersy
vera.lambersy@telenet.be

Penningmeester

Roger Lahaut
rogerlahaut@scarlet.be

Evenementen

Christian De Clercq
christian.de.clercq1@telenet.be

Gert Buelens
Gert.Buelens@UGent.be

Ward Claeyssens
wclaeyssens@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Karine De Wasch
karine.de.wasch@skynet.be

Lola di Vito
loladivito@icloud.com
vertegenwoordiger in EuroArt

Brigitte Pattyn
pattynbrigitte@telenet.be

Sabine Pauwaert
sabine.pauwaert@telenet.be
Website verantwoordelijke
Brugfunctie Onderwijs

Ann Schollaert
ann.katia.schollaert@skynet.be

Eddy Vaernewyck
eddy.vaernewijck@skynet.be

Bart Vandesompele
bart.vandesompele@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Didier Verriest
info@argus-photo.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Vertegenwoordiging gemeente zonder stemrecht

Sophie Desmet
Cultuurfunctionaris (administratie)
Dorp 1
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 17 70
sophie.desmet@sint-martens-latem.be

Barbara Lannoy
College Burgemeester en Schepenen
Schepen voor Cultuur
barbara.lannoy@sint-martens-latem.be