Wie zijn we?

Bestuursleden cultuurraad Sint-Martens-Latem

(met dank aan fotograaf Karine De Wasch)

Versie: Februari 2019

Voorzitter

Martine Vanhoucke
Elslo 11
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 281 22 64
Gsm: 0473 61 30 78
vanhoucke.martine@gmail.com
lid van het Dagelijks Bestuur

Ondervoorzitter

Kris Dellaert
George Minnelaan 9
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 24 81
Gsm: 0479 53 46 26
kris.dellaert1@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Secretaris (ad interim)

Vera Lambersy

vera.lambersy@telenet.be

Penningmeester

Roger Lahaut
Vlieguit 9
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 51 53
Gsm: 0471 33 46 59
rogerlahaut@scarlet.be

Evenementen

Christian De Clercq
Gustave Van De Woestijnelaan 14
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 70 32
Gsm: 0486 61 59 05
christian.de.clercq1@telenet.be

Gert Buelens
Vennelaan 17
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 46 97
Gsm: 0472 75 23 12
Gert.Buelens@UGent.be

Ward Claeyssens
Jenny Montignylaan 8
9831 Sint-Martens-Latem (Deurle)
Gsm: 0476 74 79 48
wclaeyssens@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Karine De Wasch

Gsm: 0475 22 32 56
karine.de.wasch@skynet.be

Lola di Vito
Sint-Annakerkstraat 50
1081 Koekelberg (Brussel)
Gsm: 0475 82 64 90
loladivito@icloud.com
vertegenwoordiger in EuroArt

Brigitte Patyyn
Karrestraat 1
9831 Deurle
Gsm: 0472 781703
pattynbrigitte@telenet.be

Sabine Pauwaert
Twee Dreven 29
9830 Sint-Martens-Latem
Gsm: 0475 80 34 03
sabine.pauwaert@telenet.be
Website verantwoordelijke
Brugfunctie Onderwijs

Ann Schollaert
Klapstraat 108
9831 Sint-Martens-Latem (Deurle)
Gsm: 0475 22 32 56
ann.katia.schollaert@skynet.be

Eddy Vaernewyck
Gust de Smetlaan 9
9831 Sint-Martens-Latem (Deurle)
Telefoon: 09 282 89 02
Gsm: 0475 97 18 08
eddy.vaernewijck@skynet.be

Bart Vandesompele
Lindenpark 12
9831 Sint-Martens-Latem (Deurle)
Telefoon: 09 386 24 56
Gsm: 0485 20 02 01
bart.vandesompele@telenet.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Didier Verriest
Lindenpark 31
9831 Sint-Martens-Latem (Deurle)
Gsm: 0475 23 56 02
info@argus-photo.be
lid van het Dagelijks Bestuur

Vertegenwoordiging gemeente zonder stemrecht

Sophie Desmet
Cultuurfunctionaris (administratie)
Dorp 1
9830 Sint-Martens-Latem
Telefoon: 09 282 17 70
sophie.desmet@sint-martens-latem.be

Barbara Lannoy
College Burgemeester en Schepenen
Schepen voor Cultuur

barbara.lannoy@sint-martens-latem.be